+48 501 211 352
kontakt@magdalewandowska.pl
Kolejna edycja kursu "Zdrowsza i szczupła ja"
21-dniowy kurs online, który odbywa się na żywo w zamkniętej grupie na FB. Wszystkie wykłady, ćwiczenia, medytacje są nagrywane i masz do nich dostęp przez 3 miesiące od daty skończenia kursu.
DOŁĄCZ DO NAS
2 dniowe warsztaty „Jesteś wystarczająco dobra”
2-dniowe warsztaty online. 5-6 listopada,
godz. 15.00 – 17.00

Szczegóły dotyczące warsztatów możesz przeczytać na: https://magdalewandowska.pl/jestes-wystarczajaco-dobra
DOŁĄCZ DO NAS
Previous
Next
7 DNI WDZIĘCZNOŚCI

„Wyobraź sobie, że dzisiaj rano obudziłeś się tylko z tym, za co wczoraj podziękowałeś”

Codzienna praktyka wdzięczności jest bardzo ważnym elementem Procesu Trwałej Zmiany. Rozpoczynamy dzisiaj?

FORMULARZ ZAPISU

KURS „ZDROWSZA I SZCZUPŁA JA”
Korzystając ze swojego doświadczenia w stosowaniu metody RTT stworzyłam 21-dniowy program online, podczas którego:
  • pozbędziesz się swoich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia, 
  • nauczysz się gotować proste i zdrowe posiłki zgodnie z zasadą sezonowości, 
  • wyciszysz i uspokoisz ciało i umysł podczas medytacji i ćwiczeń oddechowych,
  • otrzymasz mnóstwo wsparcia ode mnie.
  • dostaniesz narzędzia, dzięki którym schudniesz bez efektu jojo.
METODA RTT
RTT to skrót od Rapid Transformational Therapy, w tłumaczeniu to Szybka Terapia Transformacyjna. Jest to terapia hybrydowa łącząca hipnoterapię, programowanie neurolingwistyczne i terapię poznawczo-behawioralną. Stworzona ponad 30 lat temu przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer, prowadzona przez terapeutów na całym świecie, pozwala osiągnąć efekty w niezwykłym tempie. RTT wykorzystuje możliwości podświadomego umysłu, który jak wiemy z najnowszych badań, kieruje ponad 95% naszych zachowań i reakcji.

Metoda RTT skuteczna jest w takich dolegliwościach i problemach jak:

Zdrowie fizyczne

Alergie, bezsenność,dolegliwości bólowe, migreny, nadwaga, otyłość, nadpotliwość, nietrzymanie moczu, PMS i PMDD, problem z zajęciem w ciążę, refluks, trądzik, zespół jelita drażliwego.

Emocje

Agresja, anoreksja, ataki paniki, bulimia, depresja, DDA, fobie, jąkanie, nerwice, obgryzanie paznokci i skórek, PTSD, stany lękowe.

Seks i związki

Niskie libido, brak orgazmów, bolesne stosunki, przedwczesny wytrysk, impotencja, strach przed bliskością.

Wizerunek siebie

Brak pewności siebie, brak wiary we własne możliwości, niskie poczucie własnej wartości, obawa przed byciem odrzuconym, perfekcjonizm, strach przed mówieniem w języku obcym, wewnętrzny krytyk.

Nałogi, uzależnienia

Uzależnienie od alkoholu, palenia papierosów, narkotyków, gier komputerowych, hazardu, słodyczy, pracoholizm.

Praca i finanse

Blokady związane z pieniędzmi (ciągły brak, długi), niskie wycenianie własnych usług, obawa przed poproszeniem o podwyżkę, strach przed wystąpieniami publicznymi, trema.

HIPNOZY
Hipnoza terapeutyczna to najszybszy i najłatwiejszy sposób dotarcia do zasobów podświadomego umysłu, który przechowuje wszystkie nasze wspomnienia i doświadczenia. W ten sposób możemy zrozumieć co kieruje naszymi niechcianymi zachowaniami i co sprawia że pewne sytuacje powtarzają się regularnie w naszym życiu. Zrozumienie w hipnozie jest niezwykłą, wyzwalającą mocą. Gdy zrozumiemy przyczynę naszego problemu rozpoczyna się proces transformacji. W stanie transu hipnotycznego nasz podświadomy umysł łatwo przyjmuje nowe, korzystne dla nas sugestie (tak, jak kiedyś z łatwością zaakceptował te negatywne, które były źródłem i przyczyną naszych problemów).
O MNIE
Nazywam się Magda Lewandowska Jestem dietetykiem i psychotraumatologiem W swojej praktyce stosuję metodę Rapid Transformational Therapy® (RTT®)

Zawsze byłam ogromnie ciekawa świata i ludzi wokół mnie. Studia humanistyczne (UMCS) nauczyły mnie jak wielką moc mają słowa, które wypowiadamy. Studia dietetyczne (IŻŻ) pokazały jak to co jemy wpływa na każdą komórkę naszego ciała. Kurs Psychologii Pozytywnej (The University of North Carolina at Chapel Hill) był odkryciem, że w terapii możemy się koncentrować na możliwościach i potencjale, a nie na problemie. 

OPINIE
BLOG