+48 501 211 352
kontakt@magdalewandowska.pl

Korzystając ze swojego doświadczenia w stosowaniu metody Rapid Transformational Therapyr® oraz innych technik pracy z podświadomością, stworzyłam 4-tygodniowy program online, podczas którego:

 • pozbędziesz się swoich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia
 • zrozumiesz swoje ciało i podświadome przekonania, które powodują, że tyjesz 
 • nauczysz się gotować proste i zdrowe posiłki zgodnie z zasadą sezonowości, bez jadłospisów i liczenia kalorii
 • wyciszysz i uspokoisz ciało i umysł, włączając naturalne mechanizmy powodujące spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej
 • otrzymasz mnóstwo wsparcia ode mnie
 • dostaniesz narzędzia, dzięki którym schudniesz bez efektu jojo
 • polubisz siebie

21 EDYCJA KURSU

DATA KURSU: 19 lipca - 15 sierpnia 2023

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Przypomnij sobie jak wyglądały Twoje próby schudnięcia do tej pory…

 • Postanawiałaś sobie, że rzucisz słodycze i schudniesz, a potem wieczorem jakaś „siła” sprawiała, że sięgnęłaś po czekoladę, a następnie byłaś zła na siebie i obwiniałaś się o brak silnej woli?
 • Próbowałaś wielu diet i najdłużej udało Ci się wytrwać przez tydzień? A potem myślałaś o sobie, że jesteś słaba i nie potrafisz wytrwać?
 • A może wytrwałaś na diecie i osiągnęłaś wymarzoną wagę, jednak po kilku miesiącach wróciłaś do dawnych nawyków i skończyło się efektem jojo?

A co jeśli powiem Ci, że to wszystko to nie Twoja wina i że możesz wyglądać pięknie i czuć się zdrowo bez liczenia kalorii, spędzania godzin w kuchni, bez odmawiania sobie tego, co naprawdę smaczne?

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

wiesz już z własnego doświadczenia, że liczenie kalorii się nie sprawdza na dłuższą metę

 bardzo chcesz schudnąć i czuć się dobrze w swoim ciele,

wierzysz, że jest to możliwe,

jesteś zdeterminowana, żeby poświęcić 15-20 minut dziennie na ćwiczenia oddechowe, medytacje, hipnozy.

x Ten program nie jest dla Ciebie, jeśli zdiagnozowano u Ciebie ciężkie schorzenia jak epilepsja lub schizofrenia.

Czy wiesz, że 80% diet nie przynosi żadnych efektów długoterminowych?

Główną przyczyną jest to, że nie skupiają się na tym co istotne. Przyczyna nadwagi i otyłości tkwi w podświadomości. 95% naszych decyzji o tym co i ile zjemy wypływa z programów utrwalonych w podświadomości. Świadomie bardzo chcemy schudnąć, jednak w podświadomości mamy program, według którego otyłość jest nam „potrzebna” np. chroni nas przed czymś lub sprawia że jesteśmy bardziej widoczni i ważni. Dopóki nie uświadomimy sobie tego programu, dopóty będziemy „walczyć” z naszą wagą, nawet jeśli w teorii wiemy już „wszystko” na temat zdrowego jedzenia i odchudzania.

A gdyby tak udało Ci się pozbyć wszystkich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia i wagi oraz gdybyś mogła cieszyć się zdrową, szczupłą sylwetką bez liczenia kalorii, bez napadów głodu, bez poczucia winy gdy zjesz deser, bez zamartwiania się o to, w jakie ubrania się zmieścisz?
Każdy z nas urodził się mając zdrowe przekonania dotyczące jedzenia i wagi – niemowlaki jedzą tylko wtedy gdy są głodne, nie marzą o ciasteczkach i chipsach po nocach, mają zdrową wagę właściwą na ich etapie rozwoju i wzrostu. Poczucie braku kontroli na widok słodyczy czy wstyd związany z własnym ciałem są im obce. W procesie wychowania i edukacji nabywamy wielu negatywnych przekonań, które z czasem mogą spowodować wzrost wagi i poczucie braku kontroli nad własnym ciałem.

Czym jest metoda RTT?

RTT to skrót od Rapid Transformational Therapy, w tłumaczeniu to Szybka Terapia Transformacyjna. Jest to terapia hybrydowa łącząca hipnoterapię, programowanie neurolingwistyczne i terapię poznawczo-behawioralną. Stworzona ponad 30 lat temu przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer, prowadzona przez terapeutów na całym świecie, pozwala osiągnąć efekty w niezwykłym tempie. RTT wykorzystuje możliwości podświadomego umysłu, który jak wiemy z najnowszych badań, kieruje ponad 95% naszych zachowań i reakcji.

Marisa Peer za stworzenie tej metody otrzymała wiele prestiżowych nagród oraz uznanie takich instytucji, jak: National Council of Psychotherapists, International Council of Psychotherapists, International Association of Counselors and Therapists oraz Royal School of Medicine w Londynie.

Co otrzymasz przystępując do programu:

1880 zł

Dołącz do kursu online!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Całość kursu odbywa się w zamkniętej grupie na Facebooku. Wszystkie wystąpienia na żywo będą nagrywane, więc nie musisz dostosowywać się do konkretnych godzin. Ponadto otrzymasz nielimitowany dostęp do ww. treści (wykładów, hipnozy, medytacji, ćwiczeń oddechowych, pomysłów kulinarnych), więc będziesz mieć czas na przerobienie wszystkiego w swoim tempie.

O autorce kursu

Nazywam się Magdalena Lewandowska. Jestem dietetykiem i psychotraumatologiem oraz praktykiem metody Rapid Transformational Therapy RTT®. Towarzyszę kobietom i mężczyznom w odkrywaniu prawdy o tym, jak kompletni i idealni już są i zawsze byli.

Od zawsze czułam, że moją misją jest pomaganie innym w powrocie do zdrowia. Przez lata, pracując jako dietetyk, zgłębiałam wiedzę na temat różnych terapii naturalnych po to, by móc pomagać moim pacjentom w dolegliwościach, z którymi borykają się na co dzień. Żadna z poznanych metod nie przynosiła efektów z dnia na dzień, często przynosiła na chwilę, a w dłuższym okresie czasu dolegliwości powracały. Dzięki nieustannym poszukiwaniom pewnego dnia trafiłam w sieci na jeden z programów prowadzonych przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer. Nie tylko udało mi się pozbyć trapiących mnie samą od ponad 20 lat migren w ciągu zaledwie dwóch sesji RTT, ale też zafascynowana tą metodą zostałam uczennicą Marisy.

Dzisiaj jestem dumna, że mogłam uczyć się od jednej z najlepszych współczesnych terapeutek, by pomagać moim klientom rozwiązywać problemy zdrowotne, które często wydają się niemożliwe do rozwiązania.

RTT jest niesamowitym narzędziem, które sprawia że mogę pomóc zarówno w dolegliwościach fizycznych, jak i tych związanych ze sferą emocjonalną. Dzięki temu każdy dzień mojej pracy jest fascynującą przygodą

Opinie uczestniczek poprzednich edycji

21 EDYCJA KURSU

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Data kursu: 19 lipca-15 sierpnia 2023

Inwestycja w siebie:
1880
 • hipnoza relaksacyjna o wartości 260 zł GRATIS
20-sta edycja