+48 501 211 352
kontakt@magdalewandowska.pl

Czy czujesz się wystarczająco dobra taka, jaka jesteś?

Czy jednak uważasz, że aby odnieść sukces, mieć dobrze płatną pracę, szczęśliwy związek i zdrowie — ciągle czegoś Ci brakuje? A może coś stoi Ci na przeszkodzie? Los, przypadek, brak talentu?

Tak naprawdę to “coś” to nasze podświadome przekonania o samym sobie. 

Jeżeli nie czujesz się wystarczająco dobra — podświadomie próbujesz ten brak czymś wypełnić (jedzenie, alkohol, zakupy itp), zamykasz się na szczęśliwą relację (“nie zasługuję na miłość”) i przyciągasz do siebie ludzi i sytuacje, które jeszcze bardziej utwierdzają Cię w przekonaniu, że coś jest z Tobą nie tak. 

✅ Jeżeli czujesz się wystarczająco dobra — podświadomie stajesz się otwarta na miłość, szczęście, zdrowie, pieniądze, sukces itp.

Z czego to wynika i jak wpływać na te ograniczające przekonania? Czytaj dalej!

Jako dziecko przyszłaś na świat z przekonaniem, że jesteś wystarczająca, że wszystko jest z Tobą w porządku. Twoja podświadomość to pamięta i jest w stanie to odczucie odtworzyć w dorosłym życiu. 

WARSZTATY ONLINE:
"JESTEM WYSTARCZAJĄCO DOBRA"

15-16 kwietnia 2023

Dni
Godzin
Minut
Sekund

To, jak o sobie myślisz, wpływa na to, jak się czujesz i jak postrzegają Cię inni.

Nie możemy zmienić zasad działania naszej podświadomości, tak samo jak nie możemy zmienić fizjologii naszego ciała. Podświadome przekonania wpływają na człowieka i będą wpływać zawsze. Po prostu tak jest.


Jak zatem zmienić trudną sytuację? Możemy zmienić nasze przekonania. To one decydują o tym, jak toczy się nasze życie:

Nie jestem wystarczająco dobra, więc

🔻 Żyje w toksycznym związku
🔻 Mam kruche poczucie własnej wartości
🔻 Nie lubię swojej pracy i nawet nie myślę o sukcesie
🔻 Mam problemy ze zdrowiem
🔻 Nie podoba mi się, jak wyglądam

Jestem wystarczająco dobra, więc

⭐ Lubię siebie i jestem pełna energii życiowej
⭐ Jestem w relacji opartej o miłość, zaufanie i szacunek
⭐ Mam dobrą pracę, w której się spełniam, dobrze zarabiam
⭐ Jestem pewna siebie i osiągam swoje cele.

 

Sama przeszłam tę drogę. M.in przez wiele lat próbowałam rozwinąć własny biznes, jednak każde podejście kończyło się porażką — cały czas miałam poczucie, że nie mam wystarczających kompetencji, że inni są lepsi ode mnie.

Zmiana o 180 stopni nastąpiła w momencie mojej transformacji wewnętrznej, gdy dzięki metodzie Rapid Transformational Therapy i medytacji transformacyjnej przepracowałam przekonania o sobie. 

Teraz prowadzę własny biznes, który co miesiąc przynosi mi dochody, o jakich wcześniej tylko marzyłam. Jestem w szczęśliwym związku, opartym o miłość i szacunek. Spełniam się zawodowo robiąc to, co kocham. Pomogłam już setkom osób uwierzyć we własne możliwości, schudnąć, polubić siebie i kreować swoją rzeczywistość.

Jak wpływać na ograniczające przekonania?

Są dwa sposoby — wieloletnia psychoterapia wraz z analizowaniem wewnętrznych przekonań lub wykorzystanie technik do pracy na poziomie podświadomym.

Rapid Transformational Therapy (RTT), w tłumaczeniu – Szybka Terapia Transformacyjna —  to metoda hybrydowa stosowana przez terapeutów na całym świecie. Wykorzystuje możliwości podświadomego umysłu, który jest odpowiedzialny za 95% naszych zachowań i reakcji

Na warsztatach przepracujesz przekonanie “Jestem wystarczająco dobra” m.in. dzięki właśnie tej metodzie. RTT pozwala osiągnąć efekty w szybkim tempie i pozbyć się ograniczających przekonań na podświadomym poziomie oraz sprawić, by podświadomość chciała tego samego, co świadomy umysł.
Jeśli świadomie czegoś chcemy, ale w podświadomości mamy ograniczające przekonanie wygrywa zawsze podświadomość!

Dodatkowo nauczysz się prostych technik, do wprowadzenia na co dzień. Pomogą Ci osiągnięty efekt utrwalić i rozpocząć kreowanie swojej rzeczywistości z wewnętrznym przekonaniem, że wszystko jest z Tobą ok! 

Program warsztatów:

Dzień 1 sobota godz. 15.00 - 17.00

Dzień 2 niedziela godz. 15.00 - 17.00

Zapraszam Cię na warsztaty, które zmienią najpierw Twoje przekonanie o sobie, a następnie każdy aspekt Twojego życia.

Poczujesz głęboką akceptację siebie, przepracujesz negatywne przekonania o sobie — wszystko po to, aby żyć w zgodzie ze sobą i w poczuciu zasługiwania na to, co najlepsze.

Cena:

530 zł.

Jak wyglądają warsztaty?

Całość warsztatów odbywa się  na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Wszystkie wystąpienia na żywo zostaną nagrane w całości, więc będziesz mogła wziąć udział na żywo oraz/lub odtworzyć je w dogodnym dla siebie czasie. Oprócz dostępu do treści opublikowanych w grupie, otrzymasz plik dźwiękowy z nagraniem hipnozy “Jestem wystarczająco dobra” (o wartości 260 zł) do odsłuchiwania po warsztacie. Nielimitowany dostęp do tych treści pozwoli Ci poczuć, zrozumieć i głęboko przepracować każdy omawiany aspekt. Jestem pewna, że zmieni to Twoje życie, tak samo, jak zmieniło moje i setek moich klientów.

O prowadzącej warsztaty

Nazywam się Magda Lewandowska

Jestem dietetykiem i psychotraumatologiem, trenerem oddechu i medytacji, praktykiem metody Rapid Transformational Therapy®. Jestem autorką kursu dla kobiet „Zdrowsza i szczupła Ja” (było już 17 edycji w ciągu ostatnich 2 lat!) oraz warsztatów „Jesteś wystarczająco dobra”. Regularnie prowadzę warsztaty sama lub we współpracy z fundacjami zajmującymi się zdrowiem i rozwojem osobistym. Stworzyłam też autorską metodę redukcji stresu i napięć w ciele „Oddech w ruchu”.

Rapid Transformational Therapy 

to w tłumaczeniu na język polski Szybka Terapia Transformacyjna. Jest to terapia hybrydowa łącząca hipnoterapię, programowanie neurolingwistyczne i terapię kognitywno-behawioralną. Stworzona ponad 30 lat temu przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer, prowadzona przez terapeutów na całym świecie, pozwala osiągnąć efekty w niezwykłym tempie. RTT wykorzystuje możliwości podświadomego umysłu, który jak wiemy z najnowszych badań, kieruje ponad 95% naszych zachowań i reakcji. 

Rapid Transformational Therapy Certificate

Opinie klientów, którzy uczestniczyli w moich kursach i programach indywidualnych:

Kiedy myślę o ponad 3-miesięcznej pracy z Magdą Lewandowską, widzę, że miejsce, z którego rozpoczynałyśmy sesje, jest dla mnie bardzo, bardzo odległe. Pokazuje mi to, jak długą drogę przebyłam i jak duża zmiana zadziała się w moim życiu od tamtej pory.

Magda Lewandowska jest niesamowitą hipnoterapeutką, uważną, dociekliwą, pełną ciepła, dbającą o to, by domknąć cały proces zmiany, który dzieje się w trakcie sesji. Kiedy słucham nagrań, które dostałam, czuję lekkość, spokój, jakbym była otulona dobrą, pozytywną energią 🙂 Nagrania przeganiają chmury, które czasem jeszcze się gromadzą w mojej głowie, gdy wpadam w stare koleiny myślenia.

Zasypiam też z łatwością, z czym przed sesjami miałam ogromny problem. Medytacje wdzięczności uczą mnie dostrzegać obfitość, która już mnie otacza, a której wcześniej kompletnie nie widziałam. Pomagają mi też z jeszcze większą odwagą marzyć i zapraszać do mojego życia jeszcze lepsze rzeczy, które mogą się wydarzyć i o których kiedyś myślałam, że są dla mnie zupełnie niedostępne.

Po wieloletniej terapii i licznych warsztatach rozwojowych mam poczucie, że te sesje są o wiele szybszą i skuteczniejszą formą pomocy. Niwelują blokady w ciele i w emocjach, a to poczucie ulgi, gdy odpadają stare przekonania jest niesamowicie uwalniające. Dziękuję.
Monika
Ponad miesiąc temu robiłyśmy z Magdą sesję terapeutyczną za pomocą hipnozy. Nie byłam do końca przekonana ale cóż mogę powiedzieć, to działa. Sesję robiłyśmy pod kątem akceptacji siebie, swojego wyglądu - w życiu bym nie wpadła na to jakie blokady spowodowały ciągły brak akceptacji przez co nie żyło mi się najlepiej w zasadzie ocierając się (czy też będąc już ) w depresji.

Sesja jest prowadzona w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, w trakcie jej trwania wiesz co się z Tobą dzieje (taki trochę sen na jawie, medytacja). Co poczułam po sesji - wielką ulgę, przysłowiowy "kamień spadający z serca". W końcu żyję pełnią życia i nie mam problemu z zerknięciem w lusterko 🙂 Dziękuję, to cenne doświadczenie i dla mnie zdjęcie ciężaru z kilkunastu lat 🙂
Natalia
Jestem pod wielkim wrażeniem pozytywnych zmian które się u mnie zadziały, spełniło się wszystko czego od dawna pragnęłam i pomimo wielu prób z innymi metodami ta okazała się tą która spowodowała zmiany. Schudłam, zaczęłam lepiej spać, uporządkowałam moją relację z jedzeniem. Jestem szczęśliwa, dziękuję Madziu że jesteś.
Justyna
Magda wręcz zaraża dobrą energią, z nią nie może się nie udać! Myślałam,że będę najgorszym, beznadziejnym przypadkiem i podchodziłam do metod Magdy z wielką ostrożnością,ale niepotrzebnie! To godna zaufania, mądra pod wieloma aspektami kobieta,która poświęci Wam tyle czasu, ile potrzebujecie. Polecam bardzo.
Agnieszka
Magda, dziękuję! Podchodziłam do hipnoterapii w sposób otwarty, ale jednak z pewną rezerwą i muszę powiedzieć, że to naprawdę działa! Poczułam w sobie piękną zmianę na lepsze, którą będę w sobie pielęgnować, a spotkania z Magdą i jej zaangażowanie pozwoliły mi odetchnąć 🙂
Marta
Gdy odkryłam gabinet Magdy, o hipnoterapii nie wiedziałam zupełnie nic. Nawet więcej - miałam do niej stosunek dość sceptyczny. Na szczęście dałam sobie szansę. Terapia okazała się najbardziej racjonalnym i gruntownym podejściem do problemów, jakie mogłam sobie wyobrazić! Magda zabierze Cię w podróż w głąb siebie gdzie dzięki głębokiej relaksacji Twój umysł wyrzuci Ci na wierzch sytuacje, które spowodowały problem. Będziesz mieć czas żeby to wszystko przemyśleć i zrozumieć. Bez pośpiechu, bez wstydu. Dziękuję!
Natalia
Z Magdą miałam terapię hipnozą. Ponieważ to nie było dla mnie pierwsze spotkanie z hipnozą to mając odniesienie do innych, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tak profesjonalnego podejścia nie spotkałam wcześniej. To ile czasu przed i po terapii poświęca Magda na przygotowanie siebie i nas do spotkania, a następnie jak wiele wkłada zaangażowania by efekt się utrzymał było dla mnie czymś bardzo cennym.

W moim przypadku nastąpiło kilka zmian, nawet na poziomie, który wyszedł przy okazji, widzę efekty i zapewne jeszcze nie raz skorzystam z usług Magdy. Nie znam bardziej zaangażowanej i profesjonalnej osoby w tym temacie. Polecam z całego serca.
Anita
Czuję się dużo lepiej ze sobą, dużo bardziej pozytywnie patrzę na wszystko, jest mi lżej, jakbym zrzuciła z siebie jakiś ciężar. W ogóle czuję jakby się coś we odblokowało i to nie tylko w temacie, z którym się do Magdy zgłosiłam, ale ogólnie.

Widzę świat w dużo jaśniejszych barwach, mam mniej dołujących i wrednych myśli, no i więcej się wydaje możliwe (jeszcze może nie wszystko, ale pracuję nad tym).

Mam wrażenie że wyniosłam z tego doświadczenia więcej niż było w ofercie, bo bardzo mi się spodobało Magdy podejście do życia i bez ciśnienia wprowadzam do swojego zmiany na lepsze. Bardzo fajne i ciekawe doświadczenie, polecam.
Aga

WARSZTATY ONLINE:
"JESTEM WYSTARCZAJĄCO DOBRA"


15-16 kwietnia 2023

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Cena:
530
  • Po dokonaniu płatności otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u, w której odbędzie się całość warsztatów