magdalewandowska.pl

Uzyskaj dostęp do specjalnej hipnozy online, która sprawi że zredukujesz napięcia oraz wyciszysz ciało i umysł.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

W czym pomoże Ci ta hipnoza?

Żyjemy szybko i nie zauważamy nawet, że jesteśmy w ciągłym stresie i napięciu, co blokuje spalanie tkanki tłuszczowej. Umiejętności redukcji stresu można się nauczyć

Dlatego przygotowałam specjalną hipnozę online, która natychmiastowo sprawi odprężenie i zredukuje napięcia. To nagranie skierowane jest do Twojej podświadomości, a kiedy śpisz, Twoje świadome Ja jest „wyłączone”. 

O autorce

Poszukiwanie metody terapeutycznej

Nazywam się Magda Lewandowska Jestem dietetykiem i psychotraumatologiem W swojej praktyce stosuję metodę Rapid Transformational Therapy® (RTT®)

Zawsze byłam ogromnie ciekawa świata i ludzi wokół mnie. Studia humanistyczne (UMCS) nauczyły mnie jak wielką moc mają słowa, które wypowiadamy. Studia dietetyczne (IŻŻ) pokazały jak to co jemy wpływa na każdą komórkę naszego ciała.

Kurs Psychologii Pozytywnej (The University of North Carolina at Chapel Hill) był odkryciem, że w terapii możemy się koncentrować na możliwościach i potencjale, a nie na problemie. Szkoła Dietetyki wg Medycyny Chińskiej odmieniła moje myślenie o jedzeniu i o świecie o 180 stopni. Po drodze były jeszcze kursy i szkolenia z zielarstwa, aromaterapii, refleksologii czy jogi śmiechu.

Wywracające wszystko do góry nogami okazały się warsztaty Gregga Bradena i dr Joe Dispenza, gdyż pokazały mi, że współczesna nauka potrafi już powoli wyjaśnić wszystko, co wiedzieli starożytni. Aż w końcu odnalazłam Marisę Peer i jej szkołę Rapid Transformational Therapy RTT. I czuję, że taka kolejność nie była przypadkowa.

Dzięki hipnozie RTT rozwiązałam najpierw swoje problemy zdrowotne i emocjonalne (migreny, depresja, żałoba, bycie DDA i wszystko co z tym się wiąże – brak wiary w siebie, niskie poczucie własnej wartości, blokady na obfitość w życiu). Teraz, gdy po 40-stce, moje życie jest lepsze i piękniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, z radością i ogromną chęcią towarzyszę innym w odnajdywaniu ich własnego piękna.

Co mówią moi klienci?

Opinie klientów, którzy uczestniczyli w moich kursach i programach indywidualnych:

Sprawdź inne dostępne hipnozy

Wybrane hipnozy online w wyjątkowych cenach, tylko do końca grudnia 2022r!

Magda Lewandowska

© 2022. Magdalena Lewandowska 
Polityka prywatności
Regulamin

KONTAKT
Magdalena Lewandowska - ZnanyLekarz.pl
MIEJSCE

Warszawa i cały świat Konsultacje online (Zoom)

SOCIAL