+48 501 211 352
kontakt@magdalewandowska.pl

Przypomnij sobie jak wyglądały Twoje próby schudnięcia do tej pory…

 • Postanawiałaś sobie, że rzucisz słodycze i schudniesz, a potem wieczorem jakaś „siła” sprawiała, że sięgnęłaś po czekoladę, a następnie byłaś zła na siebie i obwiniałaś się o brak silnej woli?
 • Próbowałaś wielu diet i najdłużej udało Ci się wytrwać przez tydzień? A potem myślałaś o sobie, że jesteś słaba i nie potrafisz wytrwać?
 • A może wytrwałaś na diecie i osiągnęłaś wymarzoną wagę, jednak po kilku miesiącach wróciłaś do dawnych nawyków i skończyło się efektem jojo?

 

A co jeśli powiem Ci, że to wszystko to nie Twoja wina i że możesz wyglądać pięknie i czuć się zdrowo bez liczenia kalorii, spędzania godzin w kuchni, bez odmawiania sobie tego, co naprawdę smaczne?

80% diet nie przynosi żadnych efektów długoterminowych

Główną przyczyną jest to, że nie skupiają się na tym co istotne. Przyczyna nadwagi i otyłości tkwi w podświadomości. 95% naszych decyzji o tym co i ile zjemy wypływa z programów utrwalonych w podświadomości. Świadomie bardzo chcemy schudnąć, jednak w podświadomości mamy program, według którego otyłość jest nam „potrzebna” np. chroni nas przed czymś lub sprawia że jesteśmy bardziej widoczni i ważni. Dopóki nie uświadomimy sobie tego programu, dopóty będziemy „walczyć” z naszą wagą, nawet jeśli w teorii wiemy już „wszystko” na temat zdrowego jedzenia i odchudzania.

A gdyby tak udało Ci się pozbyć wszystkich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia i wagi oraz gdybyś mogła cieszyć się zdrową, szczupłą sylwetką bez liczenia kalorii, bez napadów głodu, bez poczucia winy gdy zjesz deser, bez zamartwiania się o to, w jakie ubrania się zmieścisz?
Każdy z nas urodził się mając zdrowe przekonania dotyczące jedzenia i wagi – niemowlaki jedzą tylko wtedy gdy są głodne, nie marzą o ciasteczkach i chipsach po nocach, mają zdrową wagę właściwą na ich etapie rozwoju i wzrostu. Poczucie braku kontroli na widok słodyczy czy wstyd związany z własnym ciałem są im obce. W procesie wychowania i edukacji nabywamy wielu negatywnych przekonań, które z czasem mogą spowodować wzrost wagi i poczucie braku kontroli nad własnym ciałem.

Czym jest metoda RTT?

RTT to skrót od Rapid Transformational Therapy, w tłumaczeniu to Szybka Terapia Transformacyjna. Jest to terapia hybrydowa łącząca hipnoterapię, programowanie neurolingwistyczne i terapię poznawczo-behawioralną. Stworzona ponad 30 lat temu przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer, prowadzona przez terapeutów na całym świecie, pozwala osiągnąć efekty w niezwykłym tempie. RTT wykorzystuje możliwości podświadomego umysłu, który jak wiemy z najnowszych badań, kieruje ponad 95% naszych zachowań i reakcji.

Marisa Peer za stworzenie tej metody otrzymała wiele prestiżowych nagród oraz uznanie takich instytucji, jak: National Council of Psychotherapists, International Council of Psychotherapists, International Association of Counselors and Therapists oraz Royal School of Medicine w Londynie.

Korzystając ze swojego doświadczenia w stosowaniu metody RTT stworzyłam 21-dniowy program online, podczas którego:

 • pozbędziesz się swoich negatywnych przekonań dotyczących jedzenia, 
 • nauczysz się gotować proste i zdrowe posiłki zgodnie z zasadą sezonowości, 
 • wyciszysz i uspokoisz ciało i umysł podczas medytacji i ćwiczeń oddechowych,
 • otrzymasz mnóstwo wsparcia ode mnie.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli

wiesz już z własnego doświadczenia, że liczenie kalorii się nie sprawdza na dłuższą metę

 bardzo chcesz schudnąć i czuć się dobrze w swoim ciele,

wierzysz, że jest to możliwe,

jesteś zdeterminowana, żeby poświęcić 15-20 minut dziennie na ćwiczenia oddechowe, medytacje, hipnozy.

x Ten program nie jest dla Ciebie, jeśli zdiagnozowano u Ciebie ciężkie schorzenia jak epilepsja lub schizofrenia.

Co otrzymasz przystępując do programu

Całość kursu odbywa się w zamkniętej grupie na Facebooku. Wszystkie wystąpienia na żywo będą nagrywane, więc nie musisz dostosowywać się do konkretnych godzin. Ponadto otrzymasz 3-miesięczny dostęp do ww. treści (wykładów, hipnozy, medytacji, ćwiczeń oddechowych, pomysłów kulinarnych), więc będziesz mieć czas na przerobienie wszystkiego w swoim tempie.

O autorce kursu

Nazywam się Magdalena Lewandowska. Jestem dietetykiem i praktykiem metody Rapid Transformational Therapy RTT®, a obecnie jestem też studentką Psychotraumatologii. Towarzyszę kobietom i mężczyznom w odkrywaniu prawdy o tym, jak kompletni i idealni już są i zawsze byli.

Od zawsze czułam, że moją misją jest pomaganie innym w powrocie do zdrowia. Przez lata, pracując jako dietetyk, zgłębiałam wiedzę na temat różnych terapii naturalnych po to, by móc pomagać moim pacjentom w dolegliwościach, z którymi borykają się na co dzień. Żadna z poznanych metod nie przynosiła efektów z dnia na dzień, często przynosiła na chwilę, a w dłuższym okresie czasu dolegliwości powracały. Dzięki nieustannym poszukiwaniom pewnego dnia trafiłam w sieci na jeden z programów prowadzonych przez brytyjską terapeutkę Marisę Peer. Nie tylko udało mi się pozbyć trapiących mnie samą od ponad 20 lat migren w ciągu zaledwie dwóch sesji RTT, ale też zafascynowana tą metodą zostałam uczennicą Marisy.

Dzisiaj jestem dumna, że mogłam uczyć się od jednej z najlepszych współczesnych terapeutek, by pomagać moim klientom rozwiązywać problemy zdrowotne, które często wydają się niemożliwe do rozwiązania.

RTT jest niesamowitym narzędziem, które sprawia że mogę pomóc zarówno w dolegliwościach fizycznych, jak i tych związanych ze sferą emocjonalną. Dzięki temu każdy dzień mojej pracy jest fascynującą przygodą.

Opinie uczestniczek poprzednich edycji

“Już w drugim tygodniu kursu poczułam, że:

 • gotowanie bywa coraz częściej miłe i przyjemne, w dodatku eksperymentuję na bieżąco, przepisy bądź inspiracje przychodzą jakoś tak z głowy, z odmętów pamięci na widok produktów przede mną
 • wcześniej czuję się syta
 • jeśli coś mi nie smakuje, bądź smakuje średnio to nie jem. Kiedyś przemęczyłabym tę pierwszą chwilę tylko dlatego, że jestem głodna
 • mięso, tłuszcz przestały być takie apetyczne, warzywa są the best
 • lepiej odczytuję sygnały z mojego ciała (np. wiem już, że nie mogę jeść owoców na śniadanie)”

“Z całego serca polecam wizytę u Magdy !!! Brałam udział w zajęciach prowadzonych przez nią ,,Zdrowsza ja!”. Magda to wspaniała osoba z ogromną wiedzą! Patrzy na człowieka holistycznie a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Zwraca uwagę nie tylko na zdrowe odżywianie, ale również na pozostałe aspekty, które składają się na zdrowy styl życia: sen, ruch, stres, oddech! Jeśli chodzi o zalecenia żywieniowe to proponuje proste w przyrządzaniu dania. Daje bardzo dużo praktycznych wskazówek ułatwiających przygotowywanie posiłków. Dużo takich wskazówek wcieliłam w życie. Zajęcia oddechowe i mini -sesje hipnozy RTT bardzo inspirujące! A przy tym Magda jest tak sympatyczną osobą, ma spokojny, ciepły głos, którego można słuchać bez końca! Jest to absolutnie osoba godna zaufania i polecenia. Cieszę się z możliwości współpracy z tak inspirującą osobą, dziękuję!”

“Wzięłam udział w programie „Zdrowsza i szczupła Ja” nie ze względu na wagę, a głównie z powodu uporczywych bólów brzucha, wzdęć, zaparć i wszystkiego co sobie można wyobrazić (czasami ból brzucha po jedzeniu był taki, że nie mogłam się wyprostować). Mam poczucie, że pierwszy raz dostałam sensowne (i łatwe do wdrożenia!) wskazówki żywieniowe, które razem z ćwiczeniami oddechowymi i medytacjami przyniosły efekt, który mnie samą zaskoczył. Ale efekt „wow!” był po sesji indywidualnej. Miałam trochę obaw co do hipnozy, ale po poznaniu Magdy na kursie nie miałam już żadnych wątpliwości, że to osoba, której można zaufać. Odkrycie przyczyny dolegliwości jest tak uwalniające, że trudno to nawet opisać słowami. Moje życie nabrało nowej jakości. Bardzo, bardzo dziękuję!”

“Potknęłam się o wiele diet, przeglądając Internet, a ostatnio również wydarzenia na fb. Jest sporo darmowych webnarów… Różne metody podejścia do „walki o siebie”. Zaliczyłam kilka spotkań, porównując metody i „odczytując” prowadzących. Muszę. Po prostu muszę Wam polecić osobę, która mnie urzekła swoim pozytywnym nastawieniem. Spokojem i zrozumieniem. Chęcią pomocy. Oczarowała prostymi metodami.  Czułam się bezpiecznie, „zaopiekowania”. Lecz najbardziej przemawiające są efekty!”

“Jeśli próbowaliście wszystkiego i nie widzicie efektu to może warto podejść do swojego sposobu odżywiania w inny (prosty) sposób. Polecam Magdę, bo oprócz ogromnej dawki wiedzy, którą przekazuje w jasny sposób, jest niesamowicie ciepłą i zaangażowaną osobą. Do tematu zdrowego trybu życia podchodzi holistycznie, bo na to jak wyglądamy nie ma wpływu tylko jedzenie.”

“U mnie też pozytywnie, o wiele lepsze samopoczucie, mniej na wadze, przyjemność z przyrządzania potraw czyli łączenia różnych zdrowych składników na zasadzie „wariacje na temat” i po raz pierwszy udało mi się kupić w sklepie tylko 4 rzeczy po które poszłam – zawsze wychodziłam z niepotrzebnymi, niezdrowymi dodatkami. Dziś spokojnie omijałam wszystkie kiedyś kuszące półki. SUPER ta hipnoza! szybko zadziałała:-)”

“Widzę mnóstwo zmian, przede wszystkim – zdecydowanie dzięki hipnozie nie mam pragnienia na słodycze…. zupełnie, kilka razy przyłapałam się na tym, ze zjadłam coś słodkiego z nawyku podjadania a nie potrzeby z organizmu. To cudowne!!!!!! Nie czułam żadnej przyjemności – nie tak tak jak kiedyś… czekoladowy batonik utulił zszarganą nerwami moją duszę”-wierzę ze wszyscy wiedzą o co mi chodzi… Tak teraz po prostu coś słodkiego, bez emocji, bez żalu po zjedzeniu, nie mam ochoty na kolejna kostkę czekolady, kolejne pięterko ptasiego mleczka… Radziej zaglądam do lodówki, i co cieszy mnie najbardziej nie budzę się w nocy i nie podjadam.. to doskwierało mi najbardziej- zajadałam głody emocjonalne, wiem ze jeszcze dużo pracy przede mną ale jestem Wam tak ogromnie wdzięczna że tu jesteśmy razem- ja z Wami a Wy ze mną – dziękuję Wszystkim uczestniczkom oraz Magdalenie za świetny pomysł na pomoc innym ludziom.  Zdrowa kuchnie również pokochałam bardziej , co mnie cieszy po stokroć to to ze moje dzieciaczki jedzą również to co ja,  gdzie wcześniej… bywały wojny na punkcie gotowania. Samopoczucie fantastyczne, żadnych niepokojów w żołądku, bulgotania, dyskomfortu itd. Wróciły regularne wypróżnienia. Za sprawa dużej ilości warzyw, owoców i zmiany mąki. Nie znajduje negatywów…. same pozytywy i dobra energia!!!! Za sprawa ćwiczeń oddechowych łatwiej mi zapanować na emocjami. Musi się ktoś postarać aby mnie wyprowadzić z równowagi:-)”

“ Zauważyłam u siebie sporo zmian. Jak zazwyczaj nie było u mnie dnia bym nie pożarła słodyczy, bo naprawdę codziennie miałam niepohamowane zapotrzebowanie by zjeść kilka batoników czy cukierków czy innych słodyczy, tak teraz owszem zjem słodkie ale ciastka które upiekę sama bo od sklepowych słodkości zaczęło mnie tak palić w ustach. Organizm sam odrzuca sklepowe przetworzone jedzenie. Jak też nie raz ciągnęło mnie do żabki na hotdoga czy inne ich wynalazki to nawet nie mam ochoty tam zajść, Mieliśmy też resztkę sera krojonego, gdy ugryzłam plaster to miałam wrażenie że zjadam plaster samej soli. Ogólnie mam o wiele większa ochotę na owoce i warzywa, w poniedziałek wekowałam leczo:-)”

22 listopada - 12 grudnia

Wartość kursu: 790zł
790PLN
249 PLN
 • Oferta ograniczona czasowo!
Dni
Godzin
Minut
Sekund